Martina Šlejtrová - článkyJak naložit divočinu na gril?

Lahůdka, kterou má většina národa spojenou s podzimem, hony a patronem lovu Svatým Hubertem. Kančí svíčková, nebo šípková omáčka je tradiční lahůdka. Už méně obvyklý způsob úpravy zvěřiny je ale grilování. Lahodnému masu dodá úplně nový rozměr a potěší i toho největšího gurmána.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak grilovat tuňáka?

Grilování. Vůně léta, společné chvilky strávené s rodinou nebo přáteli. Grilovat se dá prakticky cokoliv, počínaje zeleninou, pokračujeme přes houby a končíme u sladkého ovoce, jako například ananas. Jednou z největších pochoutek, které může gril nabídnout, jsou samozřejmě ryby.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak naložit kuřecí na grilování?

Češi jsou nejen národem muzikantů, ale zároveň i jedlíků a milovníků pobytu ve volné přírodě. Tyto prvky dávají dohromady jedinou věc – grilování. Příprava lahodného pokrmu spolu s nevšedními chvilkami strávenými s přáteli – ideální letní zábava.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak naložit maso na grilování?

Nacházíme se sice uprostřed zimní sezóny, ale vidina letních radovánek je velmi lákavá a je třeba se na ně pomalu začít připravovat. Koupání, zmrzlina, prázdniny. To všechno k létu patří. Ale v poslední době naštěstí už i k nám dorazil z tolik kritizovaných USA trend, který mnoho Čechů vzalo za svůj. A tím je grilování. Obchody nabízí celou řadu grilů, příslušenství k nim, koření, zaručeně chutných marinád a samozřejmě také surovin.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek