Jakub Pokorný - článkyJak na grilování na litinovém tálu?

Chcete grilovat snadno, rychle a zdravě? Vyzkoušejte grilování na litinovém tálu. Snadno připravíte výborné steaky, vepřová žebra, ale i sázená vejce, lívance nebo třeba bramboráky.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak grilovat candáta?

Grilované filety z candáta jsou opravdovou pochoutkou. Maso je křehké a patří mezi vůbec nejchutnější masa sladkovodních ryb u nás. Jak je správně připravit? Je to překvapivě snadné a rychlé.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jaké ovoce se dá grilovat?

Chcete si zpestřit letní grilování a zároveň udělat něco pro své zdraví? Vyzkoušejte ovoce na grilu. Voňavou lahůdku můžete hostům naservírovat třeba jako zajímavou a netradiční přílohu ke steakům. A když ke grilovanému ovoci přidáte zmrzlinu a nastrouháte na něj čokoládu, rázem máte skvělý osvěžující dezert.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak nakořenit kuře na gril?

S kuřecím masem a kořením se dá doslova kouzlit! Díky nevýrazné chuti kuřecího masa se dá použít ke kořenění téměř všechno přírodní koření. Kuře můžete marinovat v jemnějších i ostřejších marinádách, kořenit ho více či méně nebo zvýrazňovat dalšími surovinami, jako je třeba zázvor. Snadno vyčarujete desítky různých chutí – vše záleží jen na Vaší fantazii.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek